Pakodemy: YKS (TYT, AYT) kazandıran uygulama 81.3.0

Pakodemy: YKS (TYT, AYT) kazandıran uygulama 81.3.0

App Information of Pakodemy: YKS (TYT, AYT) kazandıran uygulama Mirror APK download

App Name Pakodemy: YKS (TYT, AYT) kazandıran uygulama v81.2.9
Genre Apps, Education
Size24.5 MB
Latest Version81.2.9
Get it On Google Play
Update2020-12-29
Package Namecom.pakodemy
Rating ( 9984 )
Installs500,000+

Description of Pakodemy: YKS (TYT, AYT) kazandıran uygulama APK for android - APK Mirror

Pakodemy: YKS (TYT, AYT) kazandıran uygulama APK Download Üniversiteye hazırlanan öğrenciler neye ihtiyaç duyarlar? YKS yolunda nasıl sorunlar ile uğraşıyorlar? Üniversite hazırlık süreci nasıl daha kolay hale getirilir? Tüm bu soruları üniversite yolunda seninle aynı sorunları yaşayan öğrencilere sorduk. Öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda Pakodemy’yi tasarladık.

Üniversiteye hazırlanan öğrenciler aylar boyunca test kitaplarını evden okula, okuldan dershaneye taşıdı. Soru bankalarına yüzlerce lira verdi. YKS 2020 için hazırlanmaya başlayanlar ise artık daha şanslı.

TYT ve AYT için geri sayım başladı. YKS’ye hazırlıkta geleneksel yöntemler ise artık eskide kaldı. Üniversiteye hazırlık sürecinde rakiplerinin önüne geçmek için yeni teknolojilerden faydalan. Ayda yalnızca 19.99 Lira’ya Pakodemy ile kazan! Nasıl mı?

Sadece sana özel çalışma planı

Konulardaki seviyene göre kendine haftalık 10 tane görev seç. Bu görevleri yerine getir. Planlı çalış.

Uygulama Dışında Çalıştıklarını Programa Ekle

Evde, okulda, dershanede… Hangi derse, hangi konuya, ne kadar çalıştın? Farklı kaynaklarda kullandığın soru bankalarını, girdiğin deneme sınavlarını çalışma programına ekleyebilirsin. Böylece ne durumda olduğunu her zaman takip edebilirsin.

Çalışma İstatistiklerini Takip Et

Üniversiteye hazırlık yolunda ne durumda olduğunu her an takip etmelisin. Süre bazlı ya da soru bazlı olarak ne kadar çalıştığını her an görebilirsin. Hangi derse ne kadar çalıştığını sürekli takip et. Her hafta ya da her ay koyduğun hedef doğrultusunda ilerle, hedefinden şaşma!

Seviyene Göre Sorular Çöz

YKS hazırlık sürecinde kolay sorular vaktini çalabilir. Seviyene göre zor sorular ise hevesini kaybetmene neden olabilir. Pakodemy’nin YKS için özel olarak geliştirdiği algoritmalar, zamanla senin seviyeni anlar. Binlerce soru arasından çözmen gereken soruları bularak önüne çıkarır. Böylece kolay sorularla zamanını, zor sorularla hevesini kaybetmezsin.

İstediğin Yayınevinden İstediğin Kadar Soru Çöz

Pakodemy farklı yayınevlerinden ve farklı derslerden 130.000’i aşkın soruyu içerisinde barındırır. Pakodemy ile favori YKS kaynakları arasında dilediğini seçebilirsin. Sana göre bir yayınevinin Türkçe soruları, diğer yayınevinin Matematik soruları mı daha iyi? İstediğin yayınevini seç, derslerin sıklığını belirle, doğru sorularla üniversite hedefine ulaş.

Pakodemy’de Hangi YKS Kaynakları Var?

Palme Yayınevi
Çözüm Yayınları
Nitelik Yayınları
Yazıt Yayınları
3D Yayınları
Eğitim Vadisi Yayınları
Test Okul Yayınları
Pano Yayınları
Delta Kültür Yayınları
Polimat Yayınları

Pakodemy uygulamasında başka hangi YKS kaynaklarını görmek istersin? Farklı kanallardan bize ulaşarak Pakodemy’nin gelişimine katkı sağlayabilirsin.

Web sitesi:

www.pakodemy.com

Dilek ve Görüşlerini Pakodemy’ye İlet:

[email protected]

Pakodemy’yi Sosyal Medyada Takip Edin:

https://www.instagram.com/pakodemy/

https://www.youtube.com/channel/UC0PHPpWOD1UE2SkXx6E_Iuw

Kullanım şartları:

Kullanım Şartları


What do students preparing for college need? What kind of problems are they dealing with on the YKS road? How to make the university preparation process easier? We asked all these questions to students who had the same problems as you on their way to university. We designed Pakodemy in line with the needs of the students.

Students preparing for university carried their test books from home to school and from school to classroom for months. He gave hundreds of lira to question banks. Those who started to prepare for YKS 2020 are now more fortunate.

The countdown has begun for TYT and AYT. Traditional methods in preparation for YKS are now obsolete. Take advantage of new technologies to stay ahead of your rivals in the university preparation process. Earn with Pakodemy for only 19.99 Lira a month! How Does?

A study plan just for you

Choose 10 quests per week based on your level of subjects. Complete these tasks. Work planned.

Add Work Outside Applications to the Program

At home, at school, at the classroom… Which lesson, which subject, how much did you study? You can add the question banks you use in different sources and the trial exams you entered into your study program. So you can always keep track of what is happening.

Track Work Statistics

You should always keep track of your progress towards university preparation. You can always see how long it has been working on a time or question basis. Keep track of how long you study for which class. Move towards the goal you set every week or every month, don’t miss out on your goal!

Solve Questions by Level

During the YKS preparation process, easy questions can steal your time. Difficult questions for your level can cause you to lose your enthusiasm. The algorithms developed by Pakodemy specifically for YKS will understand your level over time. It will find the questions you need to solve among thousands of questions and put it in front of you. So you don’t lose your time with easy questions, and your enthusiasm with difficult questions.

Solve As Many Questions As You Want From Any Publisher

Pakodemy includes more than 130,000 questions from different publishers and different courses. With Pakodemy, you can choose any of your favorite YKS resources. Do you think that one publisher’s Turkish questions are better than another publisher’s Math questions? Choose the publisher you want, determine the frequency of the courses, reach your university goal with the right questions.

Which YKS Resources are on Pakodemy?

Palme Publishing House
Solution Publications
Quality Publications
Inscription Publications
3D Publications
Education Valley Publications
Test School Publications
Clipboard Publications
Delta Cultural Publications
Polimat Publications

What other YKS resources would you like to see in the Pakodemy app? You can contribute to the development of Pakodemy by contacting us through different channels.

Website:

www.pakodemy.com

Send Your Wishes and Comments to Pakodemy:

[email protected]

Follow Pakodemy on Social Media:

https://www.instagram.com/pakodemy/

https://www.youtube.com/channel/UC0PHPpWOD1UE2SkXx6E_Iuw

Terms of use:

Kullanım Şartları


Pakodemy yeni yıla girerken sizin için muhteşem bir versiyon hazırladı.

Sizlerden gelen önerileri göz önüne alarak;

1. Karanlık mod özelliğini ekledik. Artık mobil cihazınız ders çalışırken gözlerinizi yormayacak.
2. Senkron soru çözme özelliğini ekledik. Artık arkadaşlarınızla Pakodemy Düello’da aynı anda soru çözebilirsiniz.
3. Pakodemy Forum’u geliştirdik. Artık YKS ile ilgili aradığın herşeyi Pakodemy Forum’da bulabilirsin.

Sizin için en iyi YKS uygulamasını sunmaya devam ediyoruz.
APP id: com.pakodemy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *